Drevostavby - zvolte podstranu
NIKOL - montovaná dřevostavba
 • Domy stavíme formou montované dřevostavby. Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové certifikované stěny (panely) domu , které vyrábíme v hale. Následně dokončíme rozvody elektro, voda , kanalizace , topení , sádrokartony , zateplovací systém.

  Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby.

  Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.

  Tento dům postavíme i jako pasivní dům s dotací 300.000kč - 450.000kč. Díky dotaci "Zelená úsporám" je navýšení ceny oproti nízkoenergetickému domu minimální !!!!

  V případě zájmu dodáváme i hotové panely a střešní vazníky, případně krov zpracovaný na CNC strojích řízených počítačem. V tomto případě je možnost realizovat stavbu svépomocí.

  Nízkoenergetický přízemní rodinný dům, dřevostavba, nepodsklepený, určený pro 2-3 člennou rodinu. Dům se vyznačuje jednoduchou konstrukcí, účelným a funkčním dispozičním řešením. Denní část tvoří velký obývací pokoj. Z tohoto pokoje je možné vcházet do kuchyně a na terasu. Noční část tvoří dvě ložnice a koupelna.

  Zastavěná plocha: 77,2 m2

  Cena včetně základové desky: 1 347 000 Kč – hotový dům k nastěhování.

  Cena včetně základové desky: 1 229 000 Kč – bez podlahových krytin, interierových dveří a obložek, obkladů a sanitární keramiky.

  Cena domu hrubá stavba: 685 000 Kč – kompletní hotové panely domu včetně montáže , vazníkový krov domu včetně montáže + pokrytí krytinou Km Beta. V ceně není zahrnutá doprava. (vice o hotových panelech dřevostavby na http://www.veritasstavby.cz/dodavka-panelu-drevostaveb )


nikol-pudorysnikol-pohledy nikol-pohledy
nikol-pohledy nikol-pohledy

 

Cena domu zahrnuje:

 • podlahové topení včetně kotle, bojler na vodu 120 l, rozvody el., rozvody vody, vypínače a zásuvky provedení Tango bílá, vnitřní dveře a zárubně
 • plovoucí podlahy nebo dlažby, obklady dle vlastního výběru, sanitární keramika
 • silikonová probarvená fasáda, odstín dle výběru, vymalování interiéru barva bílá, plastová okna profil Aluplast v barvě dřevodekoru, hromosvod
 • plechová střešní krytina Satjam
 • použitá vata na zateplení příček tl. 14 cm, Knauf, Lambda 0039
 • okna 5 komorová, profil Ideal Aluplast 4000, sklo 4+16+4 UG 1,1 Argon

Cena domu nezahrnuje:

 • kuchynská linka, osvětlení
 • cena nezahrnuje 15 % DPH
 • na dům se již nevztahují žádné další akce

 

Přízemní domy


Montovaná dřevostavba

Montovaná dřevostavba - Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové stěny (panely) domu. Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby. Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.


×
×
×
×
×
×
×
×
×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Forgot your password? |  Forgot your username?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×