Drevostavby - zvolte podstranu
Erin 2
 • Domy stavíme formou montované dřevostavby. Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové certifikované stěny (panely) domu , které vyrábíme v hale. Následně dokončíme rozvody elektro, voda , kanalizace , topení , sádrokartony , zateplovací systém.

  Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby.

  Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.

  Tento dům postavíme i jako pasivní dům s dotací 300.000kč - 450.000kč. Díky dotaci "Zelená úsporám" je navýšení ceny oproti nízkoenergetickému domu minimální !!!!

  V případě zájmu dodáváme i hotové panely a střešní vazníky, případně krov zpracovaný na CNC strojích řízených počítačem. V tomto případě je možnost realizovat stavbu svépomocí.

  Zastavěná plocha: 116,9 m2 
  Cena domu bez základové desky: 2 701 000 Kč – hotový dům k nastěhování.
  Cena domu bez základové desky: 2 502 000 Kč – bez podlahových krytin, interierových dveří a obložek, obkladů a sanitární keramiky.

  Cena domu hrubá stavba: 1 428 000 Kč – kompletní hotové panely domu včetně montáže , vazníkový krov domu včetně montáže + pokrytí krytinou Km Beta. V ceně není zahrnutá doprava. (vice o hotových panelech dřevostavby na  http://www.veritasstavby.cz/dodavka-panelu-drevostaveb )

   

  Přízemní rodinný dům.Denní část domu tvoří prostorný obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, dále je zde velká koupelna a technická místnost s kotlem. Noční část tvoří dvě ložnice a komfortní ložnice pro rodiče. Emi je dům projektovaný v duchu současné jednoduchosti.

  Tento dům je možné stavět i jako patrový s obytným podkrovím. Rozvržení pokojů v podkroví si zákazník může navrhnout sám dle potřeb.

  erin2-pudorys

  1. Zádveří 1.78 m² 7. Ložnice 11.04 m²
  2. Hala 9.42 m² 8. Ložnice 11.04 m²
  3. Kuchyň 6.75 m² 9. Koupelna 6.07 m²
  4. Spíž 1.51 m² 10. WC 1.37 m²
  5. Obývací pokoj, jídelna 24.21 m² 11. Kotelna 5.30 m²
  6. Ložnice 13.36 m²

  Cena domu zahrnuje:

  • podlahové topení včetně kotle, bojler na vodu 120 l, rozvody el., rozvody vody, vypínače a zásuvky provedení Tango bílá, vnitřní dveře a zárubně
  • plovoucí podlahy nebo dlažby, obklady dle vlastního výběru, sanitární keramika
  • silikonová probarvená fasáda, odstín dle výběru, vymalování interiéru barva bílá, plastová okna profil Aluplast v barvě dřevodekoru, hromosvod
  • střešní krytina betonová taška
  • použitá vata na zateplení příček tl. 14 cm, Knauf, Lambda 0039
  • okna 5 komorová, profil Ideal Aluplast, sklo 4+16+4 UG 1,1 Argon

  Cena domu nezahrnuje:

  • kuchyňská linka, osvětlení
  • základovou desku. Jsme schopni realizovat - Cena na vyžádání
  • cena domu nezahrnuje 12 % DPH

   

Přízemní domy


Montovaná dřevostavba

Montovaná dřevostavba - Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové stěny (panely) domu. Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby. Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.


×
×
×
×
×
×
×
×
×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Forgot your password? |  Forgot your username?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×