Drevostavby - zvolte podstranu
GLEN 3 G2 - montovaná dřevostavba
 • Domy stavíme formou montované dřevostavby. Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové certifikované stěny (panely) domu , které vyrábíme v hale. Následně dokončíme rozvody elektro, voda , kanalizace , topení , sádrokartony , zateplovací systém.

  Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby.

  Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.


  Tento dům postavíme i jako pasivní dům s dotací 300.000kč - 450.000kč. Díky dotaci "Zelená úsporám" je navýšení ceny oproti nízkoenergetickému domu minimální !!!!

  V případě zájmu dodáváme i hotové panely a střešní vazníky, případně krov zpracovaný na CNC strojích řízených počítačem. V tomto případě je možnost realizovat stavbu svépomocí.  Zastavěná plocha: 215,14 m2 
  Cena domu bez základové desky: Cena na vyžádání – hotový dům k nastěhování.
  Cena domu bez základové desky: Cena na vyžádání – bez podlahových krytin, interierových dveří a obložek, obkladů a sanitární keramiky.   


     Přízemní rodinný dům s garáží pro dvě stání. Dům se vyznačuje praktickým a funkčním dispozičním řešením. Denní část se skládá z útulného obývacího pokoje, dále z kuchyně se spíží a jídelního koutu. Noční část domu je tvoří dvě ložnice a koupelna. V domě je dále navržena šatna, toaleta a velká technická místnost, přístupná z garáže. Částečně krytá terasa přístupná z obývacího pokoje.

  Tento dům je možné stavět i jako patrový s obytným podkrovím. Rozvržení pokojů v podkroví si zákazník může navrhnout sám dle potřeb.


  glen3g2-pudorys

   

  1. Zádveří 3.00 m² 8. Chodba 10.10 m²
  2. Hala 11.05 m² 9. Ložnice 12.13 m²
  3. Kuchyň 11.46 m² 10. Ložnice 12.13 m²
  4. Spíž 3.08 m² 11. Koupelna 6.82 m²
  5. Obývací pokoj, jídelna 41.49 m² 12. Technická místnost 5.84 m²
  6. Pracovna 7.67 m² 13. Garáž 36.13 m²
  7. Koupelna 3.14 m²

  Cena domu zahrnuje:

  • podlahové topení včetně kotle, bojler na vodu 120 l, rozvody el., rozvody vody, vypínače a zásuvky provedení Tango bílá, vnitřní dveře a zárubně
  • plovoucí podlahy nebo dlažby, obklady dle vlastního výběru, sanitární keramika
  • silikonová probarvená fasáda, odstín dle výběru, vymalování interiéru barva bílá, plastová okna profil Aluplast v barvě dřevodekoru, hromosvod
  • střešní krytina betonová taška
  • použitá vata na zateplení příček tl. 14 cm, Knauf, Lambda 0039
  • okna 5 komorová, profil Ideal Aluplast, sklo 4+16+4 UG 1,1 Argon

  Cena domu nezahrnuje:

  • kuchyňská linka, osvětlení
  • základovou desku. Jsme schopni realizovat - Cena na vyžádání

Patrové domy


Montovaná dřevostavba

Montovaná dřevostavba - Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové stěny (panely) domu. Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby. Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.


×
×
×
×
×
×
×
×
×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Forgot your password? |  Forgot your username?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×