Drevostavby - zvolte podstranu
NIKOL - montovaná dřevostavba
 • Domy stavíme formou montované dřevostavby. Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové certifikované stěny (panely) domu , které vyrábíme v hale. Následně dokončíme rozvody elektro, voda , kanalizace , topení , sádrokartony , zateplovací systém.

  Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby.

  Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.

  Tento dům postavíme i jako pasivní dům s dotací 300.000kč - 450.000kč. Díky dotaci "Zelená úsporám" je navýšení ceny oproti nízkoenergetickému domu minimální !!!!

  V případě zájmu dodáváme i hotové panely a střešní vazníky, případně krov zpracovaný na CNC strojích řízených počítačem. V tomto případě je možnost realizovat stavbu svépomocí.

  Zastavěná plocha: 77,2 m2 
  Cena domu bez základové desky: 1 865 000 Kč – hotový dům k nastěhování.
  Cena domu bez základové desky: 1 739 000 Kč – bez podlahových krytin, interierových dveří a obložek, obkladů a sanitární keramiky.


  Základová deska: 285 000 Kč

   


nikol-pudorys

 

Nízkoenergetický přízemní rodinný dům, dřevostavba, určený pro 3-4 člennou rodinu. Dům se vyznačuje praktickým a funkčním dispozičním uspořádáním. Denní a noční část je projektována na jednom patře. Denní část tvoří obývací pokoj, jídelna a kuchyň se spíží. Noční část se skládá ze dvou ložnic a koupelny. Navíc je zde navržena technická místnost a malá toaleta. Půdorys domu lze upravit dle vlastních představ.

Tento dům je možné stavět i jako patrový s obytným podkrovím. Rozvržení pokojů v podkroví si zákazník může navrhnout sám dle potřeb.

 

nikol-pohledy nikol-pohledy
nikol-pohledy nikol-pohledy

 

 

Cena domu zahrnuje:

 • podlahové topení včetně kotle, bojler na vodu 120 l, rozvody el., rozvody vody, vypínače a zásuvky provedení Tango bílá, vnitřní dveře a zárubně
 • plovoucí podlahy nebo dlažby, obklady dle vlastního výběru, sanitární keramika
 • silikonová probarvená fasáda, odstín dle výběru, vymalování interiéru barva bílá, plastová okna profil Aluplast v barvě dřevodekoru, hromosvod
 • střešní krytina betonová taška
 • použitá vata na zateplení příček tl. 14 cm, Knauf, Lambda 0039
 • okna 5 komorová, profil Ideal Aluplast, sklo 4+16+4 UG 1,1 Argon

Cena domu nezahrnuje:

 • kuchyňská linka, osvětlení
 • cena domu nezahrnuje 12 % DPH

Přízemní domy


Montovaná dřevostavba

Montovaná dřevostavba - Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové stěny (panely) domu. Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby. Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.


×
×
×
×
×
×
×
×
×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Forgot your password? |  Forgot your username?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×