Drevostavby - zvolte podstranu

Vazníkové krovy

Naše společnost kromě výroby a dodávky klasických vaznicových krovů, disponuje technickým a softwarovým zázemím pro návrh, výrobu, a montáž dřevěných příhradových vazníků se styčníkovou deskou. Výhodami vazníkové střešní konstrukce je nízká spotřeba řeziva, rychlá a snadná montáž, variabilita tvaru a rozměru konstrukce, velká statická únosnost, nízká hmotnost i cena; jsou vhodné i pro střechy s malým spádem a velkým rozpětím.


Vazníky navrhujeme pomocí programu Truss4. Programový systém nabízí kompletní zpracování projektu od návrhu po tvorbu výrobní dokumentace, statického výpočtu a výstupu pro strojní zařízení. Zpracováváme 3D model konstrukce střechy, a tento ještě před výrobou vazníků. Následně upravujeme do požadovaného tvaru objednatelem nebo projektantem stavby. S našim technologickým zázemím jsme schopni řešit i kombinaci části vazníkových konstrukcí a klasických vázaných krovů. 


Střešní konstrukce je na stavbu dodávána jako soubor hotových příhradových vazníků. Tyto vazníky jsou montovány a kotveny na předem připravenou nosnou konstrukci.

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Forgot your password? |  Forgot your username?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×