Drevostavby - zvolte podstranu
BOHDANA - montovaná dřevostavba
 • Domy stavíme formou montované dřevostavby. Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové certifikované stěny (panely) domu , které vyrábíme v hale. Následně dokončíme rozvody elektro, voda , kanalizace , topení , sádrokartony , zateplovací systém.

  Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby.

  Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.

  Tento dům postavíme i jako pasivní dům s dotací 300.000kč - 450.000kč. Díky dotaci "Zelená úsporám" je navýšení ceny oproti nízkoenergetickému domu minimální !!!!

  V případě zájmu dodáváme i hotové panely a střešní vazníky, případně krov zpracovaný na CNC strojích řízených počítačem. V tomto případě je možnost realizovat stavbu svépomocí.


  Zastavěná plocha: 109,28 m2
  Cena: 1 643 000 Kč hotový dům k nastěhování
  Cena: 1 468 000 Kč bez podlahových krytin, interierových dveří a obložek, obkladů a sanitární keramiky

  Dřevostavba Bohdana

  Nízkoenergetický přízemní rodinný dům, dřevostavba, bez užitného podkroví, nepodsklepený, určený pro 4-5 člennou rodinu. Uvnitř domu nejsou žádné nosné stěny, což nám dovoluje libovolné uspořádání prostoru. Přístup na půdu je zajištěn pomocí skládacího schodiště. Tento prostor můžeme využívat jako malý sklad. Projekt tohoto rodinného domu je dostupný ve dvou verzích. Liší se umístěním hřebene střechy – okap nebo štít střechy na čelní straně.


  bohdana

  1. Zádveří 3.02 m² 6. Pokoj 11.72 m²
  2. Chodba 11.16 m² 7. Pokoj 12.32 m²
  3. Kuchyň 8.00 m² 8. Ložnice 11.72 m²
  4. Obývací pokoj 21.16 m² 9. Koupelna 6.91 m²
  5. WC 3.41 m²

  Cena domu zahrnuje:

  • podlahové topení včetně kotle, bojler na vodu 120 l, rozvody el., rozvody vody, vypínače a zásuvky provedení Tango bílá, vnitřní dveře a zárubně
  • plovoucí podlahy nebo dlažby,obklady dle vlastního výběru, sanitární keramika
  • silikonová probarvená fasáda, odstín dle výběru, vymalování interiéru v bílé barvě, plastová okna profil Aluplast v barvě dřevodekoru, hromosvod
  • střešní krytina Satjam
  • použitá vata na zateplení příček tl. 14 cm, Knauf, Lambda 0039
  • okna 5 komorová, profil Ideal Aluplast 4000, sklo 4+16+4 UG 1,1 Argon

  Cena domu nezahrnuje:

  • základovou desku (jsme schopni realizovat za cenu cca 2 000 Kč až 2 400 Kč za 1 m2, cena se odvíjí od lokality a svažitosti terénu)
  • kuchynská linka, osvětlení
  • cena domu nezahrnuje 15 % DPH

Přízemní domy


Montovaná dřevostavba

Montovaná dřevostavba - Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové stěny (panely) domu. Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby. Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.


×
×
×
×
×
×
×
×
×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Forgot your password? |  Forgot your username?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×