Drevostavby - zvolte podstranu
Bob
 • Domy stavíme formou montované dřevostavby. Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové certifikované stěny (panely) domu , které vyrábíme v hale. Následně dokončíme rozvody elektro, voda , kanalizace , topení , sádrokartony , zateplovací systém.

  Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby.

  Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.

  Tento dům postavíme i jako pasivní dům s dotací 300.000kč - 450.000kč. Díky dotaci "Zelená úsporám" je navýšení ceny oproti nízkoenergetickému domu minimální !!!!

  V případě zájmu dodáváme i hotové panely a střešní vazníky, případně krov zpracovaný na CNC strojích řízených počítačem. V tomto případě je možnost realizovat stavbu svépomocí.

  Zastavěná plocha: 150,34 m2 
  Cena domu bez základové desky: 3 418 000 Kč – hotový dům k nastěhování.
  Cena domu bez základové desky: 3 117 000 Kč – bez podlahových krytin, interierových dveří a obložek, obkladů a sanitární keramiky.

  Základová deska: 529 000 Kč

   

  Přízemní rodinný dům, určený pro 3-4 člennou rodinu. Dům se vyznačuje praktickým a funkčním dispozičním řešením. Denní část tvoří prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní s velkou spíží. Noční část zůstala výrazně oddělena od denní části a skládá se z komfortní ložnice, dvou pokojů a dvou koupelen. Dostupná je také verze domu s garáží pro jedno stání. Velkou předností domu je terasa přístupná ze salónu a kuchyně.


  bob

  1. Zádveří 2.26 m² 7. Chodba 7.00 m²
  2. Hala 7.46 m² 8. Ložnice 16.50 m²
  3. Kuchyň 12.71 m² 9. Pokoj 12.10 m²
  4. Spíž 2.46 m² 10. Pokoj 12.10 m²
  5. Obývací pokoj, jídelna 33.09 m² 11. Koupelna 7.03 m²
  6. Koupelna 2.82 m² 12. Technická místnost 4.72 m²

  Cena domu zahrnuje:

  • podlahové topení včetně kotle, bojler na vodu 120 l, rozvody el., rozvody vody, vypínače a zásuvky provedení Tango bílá, vnitřní dveře a zárubně
  • plovoucí podlahy nebo dlažby, obklady dle vlastního výběru, sanitární keramika
  • silikonová probarvená fasáda, odstín dle výběru, vymalování interiéru barva bílá, plastová okna profil Aluplast v barvě dřevodekoru, hromosvod
  • střešní taška betonová
  • použitá vata na zateplení příček tl. 14 cm, Knauf, Lambda 0039
  • okna 5 komorová, profil Ideal Aluplast, sklo 4+16+4 UG 1,1 Argon

  Cena domu nezahrnuje:

  • kuchynská linka, osvětlení
  • cena domu nezahrnuje 12 % DPH

Přízemní domy


Montovaná dřevostavba

Montovaná dřevostavba - Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové stěny (panely) domu. Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby. Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.


×
×
×
×
×
×
×
×
×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Forgot your password? |  Forgot your username?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×