Drevostavby - zvolte podstranu
Leopolda
 • Domy stavíme formou montované dřevostavby. Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové certifikované stěny (panely) domu , které vyrábíme v hale. Následně dokončíme rozvody elektro, voda , kanalizace , topení , sádrokartony , zateplovací systém.

  Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby.

  Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.

  Tento dům postavíme i jako pasivní dům s dotací 300.000kč - 450.000kč. Díky dotaci "Zelená úsporám" je navýšení ceny oproti nízkoenergetickému domu minimální !!!!

  V případě zájmu dodáváme i hotové panely a střešní vazníky, případně krov zpracovaný na CNC strojích řízených počítačem. V tomto případě je možnost realizovat stavbu svépomocí.

  Zastavěná plocha: 149 m2 
  Cena domu bez základové desky: Cena na vyžádání – hotový dům k nastěhování.
  Cena domu bez základové desky: Cena na vyžádání – bez podlahových krytin, interierových dveří a obložek, obkladů a sanitární keramiky.

   

   

   


  Přízemní rodinný dům. Dům má jednoduchý tvar a účelné funkční dispoziční řešení se znatelným rozdělením na denní a noční část. Noční část tvoří dvě velké ložnice, koupelna a pohodlná šatna, denní část vyplňuje salón s kuchyní. Za pozornost stojí zajímavé zastřešení ve vstupní části domu a ze strany do zahrady. Z hlediska použití je velmi praktické a navíc dodává domu atraktivní vzhled. I když má dům tradiční charakter, výborně se hodí do městské zástavby.

   rys-leopolda-1

  1. Zádveří 5.28 m² 7. Chodba 7.39 m²
  2. Hala 5.21 m² 8. Pokoj 12.42 m²
  3. Kuchyň 9.18 m² 9. Ložnice 15.27 m²
  4. Obývací pokoj 31.78 m² 10. Koupelna 3.76 m²
  5. Pracovna 9.25 m² 11. Šatna 2.82 m²
  6. WC 1.69 m² 12. Technická místnost 3.09 m²


  Cena domu zahrnuje:

  • podlahové topení včetně kotle, bojler na vodu 120 l, rozvody el., rozvody vody, vypínače a zásuvky provedení Tango bílá, vnitřní dveře a zárubně
  • plovoucí podlahy nebo dlažby, obklady dle vlastního výběru, sanitární keramika
  • silikonová probarvená fasáda, odstín dle výběru, vymalování interiéru barva bílá, plastová okna profil Aluplast v barvě dřevodekoru, hromosvod
  • střešní krytina betonová taška
  • použitá vata na zateplení příček tl. 14 cm, Knauf, Lambda 0039
  • okna 5 komorová, profil Ideal Aluplast, sklo 4+16+4 UG 1,1 Argon

  Cena domu nezahrnuje:

  • kuchyňská linka, osvětlení
  • základovou desku. Jsme schopni realizovat - Cena na vyžádání

   

Přízemní domy


Montovaná dřevostavba

Montovaná dřevostavba - Na hotovou základovou desku přivezeme již hotové stěny (panely) domu. Tímto způsobem se výrazně zkracuje délka stavby. Domy v tomto provedení dodáváme po celé ČR.


×
×
×
×
×
×
×
×
×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Forgot your password? |  Forgot your username?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×